Lumină de gabarit laterală 12/24V
Lumină de poziție LED cu reflector - portocalie. Alimentare 12/24V. Lampa conține 2 diode LED de înaltă calitate, încapsulate în rășină pentru o impermeabilitate de 100%.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Lumină de poziție cu reflector - portocalie. Alimentare 12/24V. Protecție IP66/68.
Partea de montare: Stânga / Dreapta.
| Categorie: | Energie + Iluminat LED |
|---|---|
| Greutate: | 0.05 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Typ žárovky: | LED |
| ? Lățime: | 98 mm |
| ? Înălțime: | 38,5 mm |
| ? Adâncime: | 25 mm |
| ? Lungime cablu: | 220 mm |
| Suport: | Cu umeraș |
| Alimentare: | 12 / 24 V |
| Protecție IP: | IP66/68 |
| Omologare: | E20 |
| Putere: | 0,4W |
| Conexiune: | Cablaj |
WAS W44-217Z
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
