Lumină de gabarit LED 180mm-ROG S+D set 2 buc
Set de lumini de gabarit LED în carcasă de cauciuc. Datorită utilizării materialelor de înaltă calitate, luminile de gabarit sunt potrivite pentru iluminarea semiremorcilor și remorcilor vehiculelor comerciale și de pasageri, precum și pentru utilaje de construcții și agricole. Tensiune 12V-24V. Protecție IP67.
Set de lumini de gabarit de colț LED în carcasă de cauciuc. Tensiune 12V-24V. Protecție IP67. Lampa are funcții de lumină frontală albă, laterală portocalie și spate roșie. Datorită utilizării materialelor de înaltă calitate, luminile de gabarit sunt potrivite pentru iluminarea semiremorcilor și remorcilor vehiculelor comerciale și de pasageri, precum și pentru utilaje de construcții și agricole. Dimensiuni: 180/125/35mm.
| Categorie: | Obrysová světla |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904730462587 |
| Tensiune: | 12 /24 V |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Consum de putere: | 0.3W |
| Durată de viață: | 3O 000 de ore |
| Dimensiuni: | 180/125/35 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
