Elektrický naviják DWM 12000 HDI Maverick Dragon Winch 12V
Navijak Dragonwinch Maverick 12000 HDI patrí medzi robustnejšie zariadenia svojho druhu. Prekvapí vás svojou dokonalou a čistou prácou. Navijak Dragonwinch Maverick 12000 HDI nájde svoje uplatnenie všade tam, kde sa môžete dostať do problémov so svojím offroadom. Na pracovných podmienkach mu nezáleží, vzhľadom na hliníkovú riadiacu skrinku, ktorá je zároveň aj vodotesná, nemá tento navijak problém pri brodení. Ak požadujete vodotesný navijak pre veľký offroad, je pre vás Dragonwinch Maverick 12000 HDI tým správnym pomocníkom. Elektrický navijak DWM 12000 HDI sa od základného modelu DWM 12000 HD líši tým, že má vodotesný hliníkový obal ovládača. Extrémne lejaky, jamy s vodou a ďalšie miesta, kde iné navijaky podľahnú základným fyzikálnym zákonom, nie sú pre DWM 12000 HDI problém, pretože do jeho ovládačov neprenikne ani kvapka vlhkosti.
Sada k navijaku Maverick Dragon Winch Elektrický DWM 12000 HDI obsahuje:
- oceľové lano
- hák
- ovládacia súprava s káblami
- valčekové vedenie alebo hliníkový prievlak
- káblový diaľkový ovládač
- bezdrôtový diaľkový ovládač
- upevňovacie skrutky
Rozmery (DxŠxV): 537 mm x 159 mm x 257 mm.
Certifikácia:
Vyhlásenie o zhode CE
MAD 2006/42/EC
EMC 2004/108/WE
| Kategória: | MAVERICK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 43 kg |
| EAN: | 5903140650089 |
| Druh lana: | Ocelové lano |
| Napätie: | 12 V |
| Ťažná sila: | 5443 kg |
| Motor: | 6,8 HP |
| Prevodovka: | 3-stupňová planétová 265:1 |
| Brzda: | dynamická |
| Veľkosť lana: | 30 m |
| Rozmer montážnych skrutiek: | 254 x 114 mm |
| Rozmery navijaka: | 535x160x255mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresa : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| E-mail : | balice@dragonwinch.com |
