Hydraulický navijak 220 HD špeciál B
Hydraulický navijak DWHI 220 HDB je navijak určený na špeciálne použitie na vyslobodzovacej technike armády, hasičského záchranného zboru a ostatnej špeciálnej vyslobodzovacej techniky.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Atribúty produktu
| Určené pre : | ![]() |
| Ťažná sila : | 22000 lb/9979 kg |
| Kapacita bubna : | 60 m |
| Pohon : | hydraulický |
| Rýchlosť lana : | 7 m/min |
| Tlak oleja : | 18/180 MPa/bar |
| Prietok oleja : | 72 l/min |
| Priemer oceľového lana : | 18 mm |
| Celkové rozmery produktu (DxŠxV) : | 660 mm x 470 mm x 505 mm |
| Kategória: | HIDRA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 280 kg |
| EAN: | 5903140657828 |
| Tažná síla: | 9979kg |
| Kapacita bubnu: | 60m |
| Pohon: | Hydraulický |
| Rýchlosť navíjania: | 7 m/min |
| Max.Tlak oleje: | 18 MPa |
| Max. prietok oleja: | 72 l/min |
| Priemer oceľového lana: | 18 mm |
| Celkové rozmery: | 660mmX470mmX505mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresa : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| E-mail : | balice@dragonwinch.com |


