Hydraulický navijak DWHI 12000 HD
Hydraulický navijak radu Hidra DWHI 12000 HD je navijak použiteľný pre vyslobodzovaciu techniku odťahových služieb, hasičského záchranného zboru a ďalších špeciálnych zložiek.
Navijaky Hidra zasielame priamo od distribútora na vašu adresu, zvyčajne do 3 dní od objednania.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Sada k navijaku DWHI 12000 HD obsahuje:
- bez oceľového lana
- valčekové vedenie
- hák
- upevňovacie skrutky
Rozmery navijaka (DxŠxV): 590 mm x 217 mm x 269 mm
| Kategória: | MANIPULÁCIA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 55 kg |
| EAN: | 5903140650553 |
| Druh lana: | Ocelové lano |
| Maximálny tlak oleja: | 16Mpa |
| Maximálny prietok oleja: | 40 l/m |
| Tažná síla: | 5443 kg |
| Kapacita bubnu: | max 45m |
| Priemer lana: | 10 mm |
| Vrstvy lana: | max 5 m |
| Celkové rozmery: | 590mmX269mmX217mm |
| Pohon: | Hydraulický |
| Rozstup montážnych skrutiek: | 254 mm x 114 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresa : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| E-mail : | balice@dragonwinch.com |
