LED cestné svietidlo, oranžové, 9-palcové, 150W, 13500 Lm, s dvojpolohovým svetlom
Cestné svietidlo vysokej triedy, ktoré nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 2. Odolné voči tlakovému umývaniu s farebnou teplotou 6000K. Patrí do série Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu. Funkcia vyhrievania zvýši teplotu šošovky na 40 stupňov Celzia. Najviac sa osvedčí v škandinávskych krajinách, kde zabráni mrazu.
Cestné svietidlo vysokej triedy, ktoré nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 2. Odolné voči tlakovému umývaniu s farebnou teplotou 6000K. Patrí do série Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu. Funkcia vyhrievania zvýši teplotu šošovky na 40 stupňov Celzia. Najviac sa osvedčí v škandinávskych krajinách, kde zabráni mrazu.
| Kategória: | SERIE BLACK - 3 roky záruka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| EAN: | 5902135679296 |
| Napájanie: | 9-36V |
| Odber: | 150W |
| Krytie IP: | IP68 a IP69K |
| Jas: | 13 500 LM |
| Počet LED diód: | Hlavní světlo 30X,Poziční světlo 2X |
| Typ LED: | LG |
| Farba svetla: | 6000 K |
| Životnosť: | 50 000h |
| Dĺžka kábla: | 500mm |
| Funkcie: | Jazdné svetlo, Biele obrysové svetlo, Žlté obrysové svetlo, Funkcia kúrenia |
| Normy: | E9, ECE, R149, R148, R10, CE, RoHS |
| Hladina hluku: | CISPR25 Trieda 2 |
| Prevádzková teplot: | -40~+60°C |
| Pripojenie: | 4 PIN DT konektor |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
