LED diaľkový svetlomet + denné svietenie
LED silniční světlomet má funkce: denní jízda, dálková světla. Disponuje16 LED diodami a má svítivost 5800 LM. LED diaľkový svetlomet má funkcie denného svietenia a diaľkových svetiel. Je vybavený 16 LED diódami a má svietivosť 5800 LM. Spotreba tohto diaľkového svetlometu je 11,8W / 58W. Svetlomet má certifikáciu ECE R10, ECE R87, ECE R112. Dĺžka kábla je 600 mm a napätie je 12V / 24V.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Diaľkový svetlomet obsahuje medený kábel, do ktorého nesmie vniknúť voda ani vlhkosť. Preto je nutné pri inštalácii všetko dobre zaizolovať vhodnou páskou alebo zmršťovacou bužírkou. Pocínované konce drôtov nestrihajte.
| Kategória: | Pracovní světla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| EAN: | 5901741303618 |
| Počet LED diód: | 16 |
| Svietivosť: | 5800 LM |
| Dĺžka kábla: | 600 mm |
| Výkon: | 58 W |
| Napätie: | 12 / 24 V |
| Montáž: | šrouby |
| Krytie IP: | IP67 |
| Normy: | R10,R87,R112 |
| Typ svetla: | LED |
| Pripojenie: | Kabeláž |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
