LED obrysové svetlo 180mm-ROG Ľ+P sada 2ks
Sada obrysových LED svetiel v gumovom puzdre. Vďaka použitiu kvalitných materiálov sú obrysové svetlá využiteľné na osvetlenie návesov a prívesov nákladných a osobných vozidiel, ako aj na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov. Napätie 12V-24V. Krytie IP67.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Sada rohových obrysových LED svetiel v gumovom puzdre. Napätie 12V-24V. Krytie IP67. Svetlo má funkcie predného bieleho, bočného oranžového a zadného červeného svetla. Vďaka použitiu kvalitných materiálov sú obrysové svetlá využiteľné na osvetlenie návesov a prívesov nákladných a osobných vozidiel, ako aj na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov. Rozmery sú 180/125/35mm.
| Kategória: | Obrysová světla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904730462587 |
| Napätie: | 12 /24 V |
| Krytie IP: | IP67 |
| Príkon: | 0.3W |
| Životnosť: | 3O 000 Hodin |
| Rozmery: | 180/125/35 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
