LED obrysové svetlo 185 mm-ROG Ľ+P sada 2 ks
Sada obrysových LED svetiel v gumovom puzdre. Vďaka použitiu kvalitných materiálov sú obrysové svetlá využiteľné na osvetlenie návesov a prívesov nákladných a osobných vozidiel, ako aj na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov. Napätie 12V-24V. Krytie IP67.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Sada obrysových LED svetiel v gumovom puzdre. Vďaka použitiu kvalitných materiálov sú obrysové svetlá využiteľné na osvetlenie návesov a prívesov nákladných a osobných vozidiel, ako aj na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov. Napätie 12V-24V. Krytie IP67.
| Kategória: | Obrysová světla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 5904730462594 |
| Príkon: | 0.3W |
| Krytie IP: | IP67 |
| Životnosť: | 30 000Hodin |
| Rozmery: | 185/150/42mm |
| Homologizácia: | E9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
