LED osvetlenie - Spider - Ninja 12/24V - Okrúhle
Prémiové okrúhle LED osvetlenie Spider Ninja
Ideálny spoločník a zároveň pomocník na každú cestu je okrúhle LED osvetlenie Spider Ninja, ktoré ponúka hneď 3 funkcie, vhodné na každú cestu.
Prémiové okrúhle LED osvetlenie Spider Ninja
Či už máte pred sebou dlhú alebo krátku cestu, vždy je nutné vyberať vhodné osvetlenie pre automobil. Na to sa dokonale hodí okrúhle LED osvetlenie Spider s označením Ninja. Okrúhle LED osvetlenie Spider Ninja ponúka hneď 4 funkcie, ktoré zaistia, že každá vaša cesta bude bezpečná, ale aj zážitkom.
Okrúhle LED osvetlenie Spider Ninja má na výber zo 4 funkcií. Jednak klasické obrysové osvetlenie (5W), výstražné (10W), diaľkové (100W) a v neposlednom rade novinku pri tomto rade svetiel, tzv. Welcome mode. LED osvetlenie Spider Ninja je vytvorené hlavne pre tých, ktorí chcú kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť za prijateľnú cenu.
LED osvetlenie Ninja Spider má tiež homologizácie R10, R65, R148, R149, ktoré zaisťujú, že svetlo môže byť použité na ceste aj diaľnici úplne bezproblémovo a legálne. Samozrejme, nesmie chýbať ani krytie IP69K.
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905358307922 |
| Vstupné napájanie: | : 12/24V |
| Homologizácia :: | R10, R65, R148, R149 |
| Krytie :: | IP69K |
| Pracovná teplota :: | -40°C až +60°C |
| Výkon :: | 100W Diaľkové osvetlenie, 5W obrysové osvetlenie (biele), 10W Výstražné svetlo (oranžové) |
| Dĺžka jednotlivého svetla :: | 251.2mm |
| Výška jednotlivého svetla :: | 228.5mm |
| Hĺbka jednotlivého svetla :: | 105.1mm |
