LED osvetlenie - Spider - Ninja 12/24V - Oválne
LED osvetlenie, ktoré je nielen moderné, ale zároveň prémiové, je určené hlavne pre vodičov, ktorí hľadajú maximálnu viditeľnosť a bezpečnosť za priaznivú cenu. Diaľkové LED osvetlenie Spider Ninja je navrhnuté do akéhokoľvek terénu. Či už ste na ceste alebo v lese, zaistí vám spoľahlivú viditeľnosť, takže nič neprehliadnete.
Ak chcete mať na ceste či v akomkoľvek teréne istotu, že budete dokonale vidieť a zároveň budete videný, diaľkové LED svetlá Spider Ninja sú ideálnou voľbou.
LED osvetlenie Spider Ninja je prídavný, diaľkový svetlomet, vďaka ktorému budete mať pocit absolútneho bezpečia. Jednak bude každý detail pred vami dokonale osvetlený a jednak budete dokonale videný.
LED osvetlenie Spider Ninja ponúka hneď 3 programy, vďaka ktorým sa každá jazda stane zážitkom a zároveň s dokonalým pocitom bezpečia. K dispozícii je výstražné svetlo (10W), následne si môžete zvoliť obrysové svetlo (5W) a v neposlednom rade to najdôležitejšie – diaľkové svetlo (80W). Vďaka týmto možnostiam sa z každej vašej jazdy stane zážitok, ktorý bude hlavne bezpečný.
Čím vás asi LED osvetlenie Spider Ninja dokonale zaujme, je jeho dizajnové prevedenie, ktoré je oválne a zároveň spĺňa nasledujúce homologizácie: R10, R65, R148, R149 a, samozrejme, aj odolnosť IP69K.
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 5905358307939 |
| Napájanie :: | 12/24V |
| Výkon :: | 80W - Diaľkové / 5W - Obrysové / 10W - Výstražné |
| Pracovná teplota :: | -40°C až +60°C |
| Homologizácia: | : R10, R65, R148, R149 |
| Krytie: | : IP69K |
| Dĺžka svetla :: | 220.8mm |
| Výška svetla :: | 181.8mm |
| Hĺbka svetla: | : 93.4mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
