Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| EAN: | 5905358306949 |
| Svítivost: | 3800LM |
| Napětí: | 12 /24 V |
| Krytí IP: | IP67 |
| Norma: | ECE R 10 |
| Rozměry: | 124X111X36mm |
| Počet LED diod: | 30 |
| Typ svělta: | LED |
| Příkon: | 30W |
| Připojení: | Kabeláž |
| Montáž: | Na šroub |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
Podobné produkty
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
