LED rampa BLACK OFFROAD 180 W
Vysoko kvalitný diaľkový LED pracovný panel nespôsobujúci rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 4. Odolný voči tlakovému umývaniu s farebnou teplotou 6000K.
Duo Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu.
LED rampa BLACK OFFROAD 180W sa najčastejšie používa ako offroad pracovný svetlomet, ďalej je hojne využívaná v poľnohospodárstve na osvetlenie poľnohospodárskych strojov, v stavebníctve na stavebných strojoch, ako aj prídavné osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel, a tiež osvetlenie na lodiach a jachtách. Jej prednosťou je kombinácia rozptýleného svetla a zaostrenej šošovky, čo zaisťuje prvotriedne osvetlenie cieľového priestoru. Svetlo zabezpečujú kvalitné LED diódy LG. Prevádzková teplota: -40~+60°C. Rozmery: 52,5 x 8,9 x 8 cm
| Kategória: | LED Rampy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 5902135674352 |
| Napätie: | 9-36V |
| Výkon: | 180 W |
| Počet LED diod: | 36 LED diody LG |
| Svietivosť: | 16400 LM |
| Farba svetla: | 6000 K studená bílá |
| Krytie IP: | IP68/IP69K |
| Svetelný tok: | COMBO (Rozptýlené + Zaostrená šošovka) |
| Homologizácia: | E9, R10, R112, CE, ROHS |
| Dosah: | 500 m |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Odrušenie: | CISPR25 Class 4 |
LED rampa BLACK OFFROAD 180W
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
