LED rampa BLACK OFFROAD 90 W
Vysoko kvalitný pracovný diaľkový LED panel, ktorý nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 4. Odolný voči tlakovému umývaniu s farebnou teplotou 6000K.
Duo Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
LED rampa BLACK OFFROAD 90W sa najčastejšie používa ako offroadové pracovné osvetlenie, pracovné osvetlenie na poľnohospodárskych strojoch, na osvetlenie stavebných strojov, taktiež sa využíva ako prídavné osvetlenie na autobusoch a nákladných automobiloch a tiež na lodiach a jachtách. Jej prednosťou je kombinácia rozptýleného svetla a zaostrenej šošovky, čo zabezpečuje prvotriedne osvetlenie cieľového priestoru. Svetlo zaisťujú kvalitné LG diódy. Prevádzková teplota: -40~+ 60 °C. Rozmery: 52,0 x 5,55 x 5,25 cm
| Kategória: | LED Rampy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.45 kg |
| EAN: | 5902135674352 |
| Napätie: | 9-36V |
| Výkon: | 90 W |
| Počet LED diod: | 18 LED diod LG |
| Svietivosť: | 8100 LM |
| Farba svetla: | 6000 K |
| Krytie IP: | IP68/IP69K |
| Svetelný tok: | Zaostrená šošovka |
| Homologizácia: | E9, R10, R112, CE, ROHS |
| Dosah: | 450 m |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Odrušenie: | CISPR25 Class 4 |
| Spôsob pripojenia: | 50 cm kabel, 2 PIN DT zástrčka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
