LED rampa - Spider Venom - 12/24V
Štýlová LED rampa Spider Venom 12/24V
Ak uvažujete o svetelnej rampe, ale zatiaľ s ňou nemáte skúsenosti, tak je pre vás ako stvorená LED rampa Spider Venom, ktorá určite zaujme ako dizajnom, prevedením, tak aj cenou.
Štýlová LED rampa Spider Venom 12/24V
V kombinácii s dizajnom, prevedením, funkciami a cenou vás určite zaujme LED rampa Spider Venom, ktorá ponúka hneď 4 funkcie, ktoré vás určite oslnia. Jednak je to klasické diaľkové svetlo, ktoré má výkon 80W, potom je to výstražné, ktoré má výkon 16W, pozičné svetlo s výkonom 4W a v neposlednom rade je to funkcia Welcome.
Výhodou tejto LED rampy je, že je homologovaná podľa R10, R65, R148, R149, takže ju možno úplne bez problémov a legálne prevádzkovať na automobile, a tiež má krytie IP69K.
Ak ste ako vodič ešte nemali možnosť zakúpiť si LED rampu, pretože stále hľadáte tú pravú, tak táto LED rampa si vás určite získa.
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905358307328 |
| Výkon :: | 80W - Diaľkové svetlo, 4W - Pozičné svetlo, 16W - Výstražné svetlo |
| Napätie: | 12/24V |
| Homologizácia :: | R10, R65, R148, R149 |
| Krytie :: | IP69K |
| Pracovná teplota :: | -40°C až +60°C |
| Dĺžka svetla :: | 527.1mm |
| Výška svetla :: | 63.6mm |
| Hĺbka svetla :: | 90mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
