LED stroboskopické osvetlenie, 4x LED oranžová
Klasická výstražná záblesková lampa je vhodným pomocníkom, keď potrebujete osvetlenie, ktoré je naozaj vidieť a hlavne je aj odolné voči počasiu (dážď,...).
LED svetlo ponúka funkciu výstražného stroboskopového osvetlenia, denný aj nočný režim.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Klasická výstražná záblesková lampa je vhodným pomocníkom, keď potrebujete osvetlenie, ktoré je naozaj vidieť a hlavne je aj odolné voči počasiu (dážď,...).
LED svetlo ponúka funkciu výstražného stroboskopového osvetlenia, denný aj nočný režim.
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5901741304769 |
| Napájanie :: | 12/24V |
| Funkcie :: | výstražný stroboskop, denný/nočný režim |
| Príkon :: | 10W |
| Rozmer: | 73x55mm |
| Spôsob upevnenia :: | Skrutky |
| Farba svetla :: | Oranžová |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
