LED svietidlo okrúhle 10-30V, 3 funkcie
Zadné, okrúhle LED svetlo je vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý je odolný voči poškriabaniu, teplotám aj UV žiareniu.
Zadné, okrúhle LED svetlo disponuje hneď 3 funkciami, bez ktorých sa bežne nezaobídete.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Zadné, okrúhle LED svetlo je vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý je odolný voči poškriabaniu, teplotám aj UV žiareniu. Odolné aj proti prachu, nečistotám i vode (IP67).
Zadné, okrúhle LED svetlo disponuje hneď 3 funkciami, bez ktorých sa bežne nezaobídete.
Funkcie zadného, okrúhleho LED svetla:
- obrysové svetlo
- smerové svetlo
- STOP svetlo
Vysoká životnosť zaručuje, že svetlo bude dlho v prevádzke. Až 50 000 hodín.
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 5902135670262 |
| Napětí: | 10V, 12V, 24V, 30V |
| Napájacie napätie :: | : 10-30V |
| Životnosť :: | až 50 000h |
| Funkcie :: | Obrysové svetlo, brzdové svetlo, smerové svetlo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
