Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 5901741304752 |
| Počet LED diod: | 6 |
| Výkon: | 7 W |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Normy: | R10,R65 |
| Typ světla: | LED diody oranžové barvy |
| Připojení: | KabeL |
| Délka kabelu: | 300mm |
| Montáž: | šrouby |
| Rozměr: | 130X28X12mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Profesionální LED maják, odolný proti nárazu, otřesům, nízkým i vysokým teplotám. Má 3 metry dlouhý kabel.
Gumené tesnenie pod LED maják PEGASUS – Na vyrovnanie sklonu Potrebujete namontovať výstražný LED maják na strechu so sklonom, ale chcete zachovať jeho vodorovnú polohu? Toto...
Kompaktný výstražný LED maják Vignal PEGASUS – 3 funkcie (9W) Hľadáte spoľahlivé a priestorovo nenáročné riešenie na označenie vášho vozidla? Profesionálny oranžový LED maják...
Maják PICO orange flex má funkci 3 výstražných záblesků. Má 18 LED diod a spotřebu 27W. Maják je certifikovaný podle norem jako ECE R65, ECE R10. Maják je namontován na flexu....
Mobilný magnetický LED maják Vignal PEGASUS s prísavkou – 3 funkcie (9W) Hľadáte maximálnu flexibilitu bez nutnosti vŕtania do karosérie? Profesionálny magnetický LED maják...
Revolučný núdzový LED maják Vignal V16 s IoT konektivitou a GPS Zvýšte svoju bezpečnosť pri poruche vozidla na maximum. Inteligentný LED maják V16 je technologicky vyspelé...
Maják má oranžovou barvu a funkci 3 výstražných záblesků. Má 18 LED diod a spotřebu 27W. Maják je certifikovaný podle norem ECE R65, ECE R10. Je namontován na magnetu. Délka...
Podobné produkty
Neviditeľné nebezpečenstvo končí – prečo vaše vozidlo potrebuje malú bielu stroboskopickú lampu 4x LED V dnešnej hustej premávke a na neprehľadných pracoviskách platí jedno...
Zábleskový maják má certifikaci ECE R10, ECE R65. Ochrana před vlhkostí je IP67-
