LED zadné združené svietidlo, ľavé, 12-24V, 5 funkcií s dynamickým ukazovateľom
LED zadné združené svietidlo s dynamickou smerovkou, má zabudovaný reflexný trojuholník.
Lampa je vyrobená z kvalitného plastu, odolného proti poškriabaniu, teplotným vplyvom a UV žiareniu.
Záruka výrobcu je 3 roky.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Vlastnosti:
brzdové svetlo, koncové svetlo, smerovka, cúvacie svetlo, hmlovka + odrazka
Montáž: skrutky, Rozteč skrutiek 152 mm
Funkcie: obrysové svetlo, brzdové svetlo, smerovka, hmlové svetlo, cúvacie svetlo
Trieda: IP67 (odolné voči prachu a vode)
Životnosť: 50 000 h
Zapojenie:
smerovka: zeleno-hnedý
zadné svetlo: zelený
brzdové svetlo: červeno-modrý
cúvacie svetlo: zeleno-fialový
zem: čierny
hmlové svetlá: červený
Aplikácia:
· zadné osvetlenie na poľnohospodárskych strojoch
· zadné osvetlenie na stavebných strojoch
· zadné osvetlenie na prívesoch a návesoch
| Kategória: | Koncová světla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| EAN: | 5902135679364 |
| Napätiev: | 10-30V |
| Typ LED: | SMD LED |
| Dĺžka kábla: | 50 cm |
| Krytie IP: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | od -40 ℃ do 65 ℃ |
| Životnosť: | 50 000 Hodin |
| Rozmery: | 253/136/48 mm |
| Rozteč montážnych skrutiek: | 152 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
