LED zadné združené svietidlo s dynamickým smerovým svetlom, Pravé, 10-30V
LED zadné združené svietidlo s dynamickým smerovým svetlom, má zabudovaný reflexný trojuholník.
Lampa je vyrobená z kvalitného plastu, odolného proti poškriabaniu, teplotným vplyvom a UV žiareniu.
Záruka výrobcu je 3 roky.
Vlastnosti:
Montáž: skrutky
Funkcie: obrysové svetlo, brzdové svetlo, smerovka, hmlové svetlo, cúvacie svetlo
Trieda: IP67 (odolné proti prachu a vode)
Životnosť: 50 000 h
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
- Päť funkcií v jednom svetle:
- Brzdové svetlo
- Koncové (pozičné) svetlo
- Dynamická smerovka
- Cúvacie svetlo
- Hmlové svetlo
Jednoduchá inštalácia a pripojenie:
- Dĺžka kábla: 50 cm
- Jednoduché farebné značenie vodičov:
- Smerové svetlo: zeleno-hnedý
- Koncové svetlo: zelený
- Brzdové svetlo: červeno-modrý
- Cúvacie svetlo: zeleno-fialový
- Hmlové svetlo: červený
- Zem -: čierny
- Montáž pomocou zadnej skrutky.
- Rozstup skrutiek: 152 mm.
Použitie:
- zadné osvetlenie na poľnohospodárskych strojoch
- zadné osvetlenie na stavebných strojoch
- zadné osvetlenie v prívesoch a návesoch
| Kategória: | Koncová světla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| EAN: | 5902135679395 |
| Napätie: | 10-30V |
| Krytie IP: | IP67 |
| Typ LED: | SMD LED |
| Počet LED diód: | 84 červených LED, 14 bielych LED, 24 oranžových LED |
| Prevádzková teplota: | od -40 ℃ do 65 ℃ |
| Životnosť: | 50 000 Hodin |
| Rozmery: | 360/135/36 mm |
| Rozstup montážnych skrutiek: | 152 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
