LEDSON Optoline D oranžové bočné obrysové svetlo
Ak hľadáte spôsob, ako byť lepšie videný, bočné obrysové svetlo Ledson OptoLine D je ideálnou voľbou! Toto svetlo je vybavené kvalitným reflektorom a optickou LED diódou, ktorá vytvára elegantný a moderný vzhľad vďaka dvom úhľadným plným líniám. Je certifikované ako obrysové svetlo s označením E a schváleným reflektorom, navyše je vodotesné a kompatibilné s napätím 12 aj 24 V. Rozmery sú rovnaké ako u modelov Talmu a Hella, a to CC 90 mm.
Ak hľadáte spôsob, ako byť lepšie videný, bočné obrysové svetlo Ledson OptoLine D je ideálnou voľbou! Toto svetlo je vybavené kvalitným reflektorom a optickou LED diódou, ktorá vytvára elegantný a moderný vzhľad vďaka dvom úhľadným plným líniám. Je certifikované ako obrysové svetlo s označením E a schváleným reflektorom, navyše je vodotesné a kompatibilné s napätím 12 aj 24 V. Rozmery sú rovnaké ako u modelov Talmu a Hella, a to CC 90 mm.
Súčasťou balenia je 3-metrový kábel a montážne skrutky. Nezabudnite sa pozrieť na gumové tesnenie, ktoré zaručuje perfektné uchytenie.
Vlastnosti:
- Oranžové označenie E: ECE R3, R91
- Schválené na použitie ako obrysové alebo bočné obrysové svetlo s certifikovaným reflektorom
- Ochrana proti elektromagnetickému rušeniu podľa ECE R10
- 2x LED (typ 2835 SMD)
- Krytie IP67 (vodotesné a prachotesné)
- Odolné voči nárazom
- Napätie: 12–24 V
- Spotreba energie: 0,6 W (12 V), 1,4 W (24 V)
- Prevádzková teplota: od -40 °C do 65 °C
| Kategória: | LEDSON |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.048 kg |
| Napätie :: | 12 / 24 V |
| Výkon :: | 0,6 W (12 V), 1,4 W (24 V) |
| Prevádzková teplota :: | -40 °C až 65 °C |
| Počet LED diód :: | 2XLED |
| Homologizácia :: | ECE R3, R91, R10 |
| Dĺžka kábla: | : 3m |
| Krytie IP :: | IP67 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
