Maják guľatý oranžový magnetický, 3m kábel do zapaľovača
Maják má oranžovú farbu a funkciu 3 výstražných zábleskov. Má 18 LED diód a spotrebu 27W. Maják je certifikovaný podľa noriem ECE R65, ECE R10. Je namontovaný na magnete. Dĺžka špirálového kábla je 3m a je zakončený zástrčkou do zapaľovača. Napätie je 12V / 24V.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Pripojenie by mal vykonávať odborník. Inštalácia majáka na vozidlo musí byť izolovaná zmršťovacou bužírkou alebo prípadne izolačnou páskou. Do majáka sa nesmie dostať voda a vlhkosť. Predídete tak poškodeniu majáka. Pri žiarovkách so zástrčkou zasuňte zástrčku pevne. Pocínované konce drôtov nestrihajte. Lampy musia byť inštalované iba v súlade s predpismi EHK OSN.
| Kategória: | Majáky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 5901741302284 |
| Počet LED diod: | 18 |
| Výkon: | 27 W |
| Délka kabelu: | 3000 mm |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Montáž: | magnet |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
