Obrysové svetlo, LED, rohové, pravé, 10-30V
TT.12170P je pravá LED obrysová a pozičná lampa v tvare rohu, navrhnutá na použitie na poľnohospodárskych a stavebných strojoch, prívesoch a návesoch. Vďaka kombinácii predného bieleho, bočného oranžového a zadného červeného svetla zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť a bezpečnosť počas prevádzky. Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitného plastu a je uložené v gumovom kryte. Záruka výrobcu je 3 roky.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Obrysové LED svetlá s 3 funkciami: obrysové svetlo predné biele, bočné oranžové a zadné červené. Svetlá sú v tvare rohov / tykadiel na gumovom ramene pre nákladné vozidlá.
Tykadlo je flexibilné, teda pri náraze na prekážku sa ohne.
Jednoduchá montáž cez dva montážne otvory.
Veľmi nízka spotreba energie.
Ideálne pre nákladné vozidlá, odťahové vozidlá, stavebné stroje atď.
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902135679432 |
| Napätie: | 10-30 V |
| Výkon: | 1,8 W |
| Krytie IP: | IP67 |
| Farba svetla: | biela, červená, oranžová |
| Počet LED diód: | 2 ks oranžové LED, 2 ks biele LED, 2 ks červené LED |
| Typ LED: | SMD LED |
| Životnost: | 50 000 h |
| Rozměry: | 177x135x50 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
