Pozičné svetlo WAS -W 48 Pravé 12/24V
Obrysové LED svietidlo na gumovom tykadle. Napájanie 12-24V. Montážna strana Pravá
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Obrysové LED svietidlo na gumovom tykadle. Napájanie 12-24V. Montážna strana Pravá. Krytie IP66/68
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Barva světla: | Oranžová, Bílá, Červená |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Typ žárovky: | LED |
| Upevňovací rameno: | Na dlouhém raménku |
| Montážna strana: | Pravá |
| Farba: | biela / červená / oranžová |
| Napájanie: | 12 / 24 V |
| Krytie IP: | IP66/68 |
| Zdroj svetla: | LED |
| Pripojenie: | Kábel |
| Dĺžka kábla: | 21cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
