Pozičné svetlo WAS- W49, ľavé 12/24V krátke
Obrysové LED svietidlo na krátkom gumovom tykadle. Napájanie 12-24V. Montážna strana Ľavá
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Obrysové LED svietidlo na krátkom gumovom tykadle je osadené 3x LED OSRAM. Svietidlo má funkciu predného bieleho svetla, zadného červeného svetla a bočného oranžového svetla. Svietidlo má európsku homologizáciu E20. Napájanie 12-24V. Montážna strana Ľavá. Krytie IP66/68.
| Kategória: | Obrysová světla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Napájanie: | 12/24V |
| Krytie IP: | IP66/68 |
| Typ svetla: | LED |
| Homologizácia: | E20 |
| Rozmer: | 114X135X37mm |
| Zapojenie: | Kabeláž |
| Dĺžka kábla: | 21cm LgY-S 0,75mm2 |
W49-241L
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
