Pracovná LED rampa 126W, 500mm
CREE LED rovný panel. Kombinovaný pracovný panel so zaostreným a rozptýleným reflektorom.
Lampa má veľký dosah až 300 metrov.
Osadená 42 diódami s celkovým výkonom 126W.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Ďalšou výhodou je pohyblivé uchytenie, ktoré umožňuje nastavenie lampy do správneho uhla.
Životnosť až 30 000 hodín umožňuje dlhodobé používanie bez nutnosti výmeny.
| Kategória: | Pracovní světla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 5904730462044 |
| Napätie: | 10-30V |
| Výkon: | 120W |
| Počet LED diód: | 42 |
| Svietivosť: | 15 000 LM |
| Farba svetla: | 6000 K |
| Krytie IP: | IP67 |
| Svetelný tok: | rozptýlený + COMBO |
| Homologizácia: | E9, R10, CE |
| Rozmery: | 500x110x60mm |
| Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
