Pracovná LED rampa 198W CREE COMBO
CREE LED rovný panel. Kombinovaný pracovný panel so zaostreným a rozptýleným reflektorom. Lampa má veľký dosah až 550 metrov. Osadená 66 diódami s celkovým výkonom 198W. Ďalšou výhodou je pohyblivé uchytenie, ktoré umožňuje nastavenie lampy do správneho uhla. Trieda vodotesnosti IP67 umožňuje použitie lampy v náročných poveternostných podmienkach. Panel je ideálny pre terénne vozidlá.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Panel je vybavený systémom COMBO = stredná časť panelu diód funguje ako diaľkové bodové svetlo, po stranách panelu vytvárajú rozptýlené svetlo.
Poskytuje svetelný dosah až 550 metrov.
Svetlo má schválenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách v EÚ.
| Kategória: | Pracovní světla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 5904730462044 |
| Napätie: | 10-30V |
| Výkon: | 198 W |
| Počet LED diód: | 66 |
| Svietivosť: | 20 000 LM |
| Farba svetla: | 6000 K |
| Krytie IP: | IP67 |
| Svetelný tok: | rozpýlený + COMBO |
| Homologizácia: | E9, R10, CE |
| Rozmery: | 780x110x60mm |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Dosah: | až 550 m |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
