Pracovná LED rampa 865 mm 180W 12000Lm, SLIM
Pracovný panel SLIM so 60 SMD LED diódami.
Kombinácia šošoviek – zaostrené + rozptýlené svetlo.
So svetelným výkonom ekvivalentným 180 W a jasom 12000 Lm.
Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré minimalizujú možnosť poruchy.
Pracovný panel je možné inštalovať do vozidiel s elektroinštaláciou od 10V do 30V.
Pracovný panel je užitočný najmä pri nákladných autách, bagroch, nakladačoch, terénnych vozidlách a ďalších pracovných a poľnohospodárskych strojoch.
Panel je vybavený systémom COMBO = stredná časť panelu s 30 diódami funguje ako diaľkové bodové svetlo, po stranách panelu 15+15 LED vytvárajú rozptýlené svetlo s dosahom až 400 metrov.
Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré minimalizujú možnosť poruchy.
Lampa je energeticky úsporná, odolná voči vode a poškriabaniu.
Ovládací panel je možné inštalovať do vozidiel s elektroinštaláciou od 10V do 30V.
| Kategória: | Energia + LED osvetlenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 5902135674239 |
| Napätie: | 12 / 24 V |
| Výkon: | 180 W |
| Počet LED diód: | 60 |
| Svietivosť: | 12000 LM |
| Krytie IP: | IP67 |
| Homologizácia: | E9, R10, CE |
| Montáž: | skrutky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
