LINEAR-C / 1300 mm 12V, COB LED, NARANCSSÁRGA
Kültéri használatra tervezve, víz- és zord körülményeknek ellenálló, a LINEAR-C nagy teljesítményű COB LED technológiát használ, és a speciálisan LED-ekhez tervezett lencsékkel növeli a fényintenzitás hatását.
A berendezést az LCB/6 LED vezérlőegységen keresztül kell csatlakoztatni, legfeljebb 6 lámpa + a programváltós REM-02 vezérlőkapcsoló köthető be.
Üzemi feszültség: 12V
Méretek: (H x Sz x M): 1300 x 37 x 38 mm
A LINEAR-C, amelyet járművek felületére, oldalsó részére szerelnek, magas fényerejű figyelmeztető fényt bocsát ki a COB-LED technológiával. Vízálló szerkezetének, UV- és ütésálló polikarbonát műanyag anyagának köszönhetően hosszú távú használatot biztosít zord környezeti körülmények között.
Vezérelhető külső elektronikus áramkörrel, vagy opcionálisan aktív szerkezettel belső áramkörön keresztül. Használható önállóan, vagy szinkronban működhet számos saját modelljével vagy az ARMAS márka más figyelmeztető rendszereivel.
Alkalmas: bármilyen típusú járműhöz
Műszaki paraméterek:
- kialakítás, amely rendkívül ellenálló a vízzel, ütéssel, UV-sugárzással és zord környezeti feltételekkel szemben
- Alumínium test
- vékony kialakítás kis méretekkel, ütésálló, hosszú élettartamú polikarbonát burkolattal védve
- nagy hatékonyságú LED fényforrás minimális energiafogyasztással
- választható villogási módok
- A berendezés működése az LCB/6 LED + REM-02 vezérlőegységen keresztül
- kétszínű változat (rendelésre + különböző hosszúságok)
- csavaros rögzítés a járműre
- üzemi feszültség 12V
- 2 év garancia
A fényhidak homologizáltak és a legmagasabb minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.4 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| LED típus: | COB LED |
| Teljesítmény: | 9W |
| Méret: | 1300X37X38mm |
| Üzemi hőmérséklet: | -70°C és +40°C között |
LINEAR světelné video
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Cím : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Képviselő e-mail címe : | info@odtahovevozy.eu |
