LINEAR-C / 1300 mm 24V, COB LED, NARANCSSÁRGA
Kültéri használatra tervezték, víz- és zord körülményeknek ellenálló, a LINEAR-C nagy teljesítményű COB LED technológiát használ, és a speciálisan LED-ekhez tervezett lencsékkel növeli a fényintenzitás hatását.
Az eszközt az LCB/6 LED vezérlőegységen keresztül kell csatlakoztatni, akár 6 lámpa + a REM-02 vezérlőkapcsoló is csatlakoztatható a programváltáshoz.
Üzemi feszültség: 24V
Méretek: (H x Sz x M): 1300 x 37 x 38 mm
A LINEAR-C, amely a járművek felületére, oldalsó felületére szerelhető, magas figyelmeztető fényt bocsát ki a COB-LED technológiával. Vízálló szerkezetének, UV- és ütésálló polikarbonát műanyag anyagának köszönhetően hosszú távú használatot biztosít zord környezeti körülmények között is.
Vezérelhető külső elektronikus áramkörrel, vagy opcionálisan aktív szerkezetként belső áramkörrel. Használható önállóan, vagy szinkronban működhet számos saját modelljével vagy az ARMAS márka más figyelmeztető rendszereivel.
Alkalmas: bármilyen típusú járműhöz
Műszaki paraméterek:
- rendkívül ellenálló szerkezet vízzel, ütéssel, UV-sugárzással és zord környezeti feltételekkel szemben
- Alumínium test
- vékony kialakítás kis méretekkel, ütésálló, nagy élettartamú polikarbonát borítással védve
- nagy hatékonyságú LED fényforrás minimális energiafogyasztással
- választható villogási módok
- A készülék működése az LCB/6 LED + REM-02 vezérlőegységen keresztül
- kétszínű változat (rendelésre + különböző hosszúságokban)
- csavaros rögzítés a járműre
- üzemi feszültség 24V
- 2 év garancia
A villogók homologizáltak és a legmagasabb minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.4 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 24V |
| Typ žárovky: | LED |
| LED típus: | COB LED |
| Teljesítmény: | 9W |
| Méret: | 1300X37X38mm |
| Üzemi hőmérséklet: | +40 és -70°C között |
LINEAR světelné video
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Cím : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Képviselő e-mail címe : | info@odtahovevozy.eu |
