maxiPULSE 12V, 12 LED, FEHÉR FÉNY
Stroboszkóp villogó fehér fénnyel, 12 darab energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve.
A maxiPULSE redőny hátuljára vagy járművek oldalsó felületére szerelhető.
A készüléket az LCB/6 LED vezérlőegységgel kell összekötni, akár 6 lámpa + a programváltós REM-02 vezérlőkapcsoló is csatlakoztatható.
Üzemi feszültség: 12V
Méretek (H x Sz x M): 176 x 77 x 29 mm
A járművek felületére, oldalsó részére szerelt MaxiPULSE erős figyelmeztető fényt bocsát ki 2 sorban elhelyezett 12 LED-del. Vízálló szerkezetének, UV- és ütésálló polikarbonát műanyag anyagának köszönhetően hosszú távú használatot biztosít zord környezeti körülmények között is.
Vezérelhető külső elektronikus áramkörrel, valamint választhatóan belső áramkörrel ellátott aktív szerkezettel. Használható önállóan, vagy szinkronban működhet számos saját modelljével vagy az ARMAS márka más figyelmeztető rendszereivel.
Alkalmas: bármilyen típusú járműhöz
Műszaki paraméterek:
- víz-, ütés-, UV- és zord környezeti feltételeknek rendkívül ellenálló szerkezet
- vékony kialakítás kis mérettel, ütésálló, hosszú élettartamú polikarbonát borítással
- nagy hatékonyságú LED fényforrás minimális energiafogyasztással
- választható villogási módok
- A készülék működése az LCB/6 LED + REM-02 vezérlőegységgel
- kézi fényerő-szabályozási funkció
- kétszínű változat (rendelésre)
- csavaros rögzítés a járműre
- üzemi feszültség 12 V
- 2 év garancia
A villogók homologizáltak és a legmagasabb minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.25 kg |
| Barva světla: | Bílá |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| Üzemi hőmérséklet: | +40- -70°C |
| LED-ek száma: | 12 |
| Feszültség: | 3W |
| Szabványok: | ECE R10,R65 |
| IP védettség: | IP65 |
| Méretek: | 176X77X29mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Cím : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Képviselő e-mail címe : | info@odtahovevozy.eu |
Kapcsolódó termékek
Vezérlőegység ARMAS világítástechnikai termékekhez 12/24V. Típuscsaládok: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE és PULSE XL
Vezérlőkapcsoló 12/24 V BE/KI funkcióval és az egyes üzemmódok közötti váltással Az ARMAS Vezérlés BE/KI + VILLOGÁS egy egyszerű és megbízható eszköz világítási vagy...
Mobil mágneses LED villogó Vignal PEGASUS tapadókoronggal – 3 funkció (9W) Maximális rugalmasságot keres a karosszéria fúrása nélkül? A professzionális PEGASUS mágneses LED...
A villogó 1 programmal és egy 7 méter hosszú spirálkábellel rendelkezik, amely szivargyújtó csatlakozóval végződik.
Hengeres villogó narancssárga fénnyel, 18 nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, választható többféle villogási mód....
Narancssárga fényű villogó, 18 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, opcionális több villogási mód ...
Professzionális LED villogó, amely ellenáll az ütéseknek, rázkódásoknak, valamint az alacsony és magas hőmérsékletnek. 3 méter hosszú kábellel rendelkezik.
V16 mágneses LED vészvillogó – Csúcskategóriás biztonság geolokációval Spanyolországhoz Ez a V16 mágneses LED vészvillogó a passzív biztonság forradalmi eleme, amely...
A villogó narancssárga színű és 3 féle figyelmeztető villanó funkcióval rendelkezik. 18 LED-del van felszerelve és 27W a fogyasztása. A villogó az ECE R65 és ECE R10 szabványok...
Narancssárga fényű villogó, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, többféle villogási mód választható....
Narancssárga fényű villogó, 12 darab nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, több villogási mód választható. Tápellátás...
Kompakt Vignal PEGASUS LED figyelmeztető villogó – 3 funkció (9W) Megbízható és helytakarékos megoldást keres járműve jelölésére? A professzionális, alacsony profilú Vignal...
Pico LED figyelmeztető villogó – gyors és megbízható kockázatjelzés Amikor az út mellett, egy telephelyen vagy egy építkezésen dolgozik, a legnagyobb probléma gyakran az, hogy...
Gumi tömítés PEGASUS LED villogó alá – Dőlésszög kiegyenlítésére Dőlt tetőre kell felszerelnie egy LED figyelmeztető villogót, de szeretné megőrizni annak vízszintes helyzetét?...
Hasonló termékek
Kültéri használatra tervezve, víz- és zord körülményeknek ellenálló, a LINEAR-C nagy teljesítményű COB LED technológiát használ, és a speciálisan LED-ekhez tervezett lencsékkel...
Véget ér a láthatatlan veszély – miért van szüksége járművének egy kisméretű, fehér 4x LED-es stroboszkóp lámpára A mai sűrű forgalomban és az átláthatatlan munkaterületeken...
Zábleskový maják má certifikaci ECE R10, ECE R65. Ochrana před vlhkostí je IP67-
7 hüvelykes LED távolsági fényszóró kettős helyzetjelzővel, 60W A BLACK OFF ROAD sorozatból származó 60W-os, 7 hüvelykes LED távolsági fényszóró továbbfejlesztett funkcióival...
LED figyelmeztető stroboszkópok – miért nélkülözhetetlenek az Ön biztonságához az utakon? Útmentén dolgozik az autójával, túlméretes rakományt szállít, vagy csak traktorral...
Zábleskové (strobo) světlo má certifikace ECE R10, ECE R65. Ochrana proti vlhkosti je IP65.
Kültéri használatra tervezték, víz- és zord körülményeknek ellenálló, a LINEAR-C nagy teljesítményű COB LED technológiát használ, és a speciálisan LED-ekhez tervezett lencsékkel...
