PULSE 12V, 6 LED, NARANCSSÁRGA
Villogó narancssárga fénnyel, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve, bevetési járművek szegélyfelületeire történő felszerelésre tervezve.
Használható önállóan vagy más ARMAS márkájú figyelmeztető rendszerekkel.
A készüléket az LCB/6 LED vezérlőegységen keresztül kell csatlakoztatni, akár 6 lámpa + a programváltós REM-02 vezérlőkapcsoló is beköthető.
Üzemi feszültség: 12V
Méretek: (H x Sz x M): 176 x 77 x 50 mm
Járműszegély-jelzőlámpa alumínium testtel, amely intenzív figyelmeztető fényt bocsát ki 6 LED-del, 2 sorban.
Ideális más ARMAS márkájú figyelmeztető rendszerekkel való használatra.
Alkalmas: minden segély- és sürgősségi járműhöz.
Műszaki paraméterek:
- víz-, ütés-, UV- és zord környezeti feltételeknek rendkívül ellenálló szerkezet
- vékony alumínium test és ütésálló, hosszú élettartamú polikarbonát burkolat
- nagy hatékonyságú LED fényforrás minimális energiafogyasztással
- választható villogási módok
- A készülék működése az LCB/6 LED + REM-02 vezérlőegységen keresztül
- kézi fényerő-szabályozás funkció
- csavaros rögzítés a járműre
- üzemi feszültség 12V
- 2 év garancia
A villogók homologizáltak és a legmagasabb minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.2 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| LED-ek száma: | 6 |
| Teljesítmény: | 3W |
| Szabványok: | ECE R10,R65 |
| IP védettség: | IP65 |
| Méretek: | 176X77X50mm |
| Üzemi hőmérséklet: | +40- -70°C |
| Csatlakozás: | Kábel |
| Rögzítés: | Csavarok |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Cím : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Képviselő e-mail címe : | info@odtahovevozy.eu |
Kapcsolódó termékek
Vezérlőegység ARMAS világítástechnikai termékekhez 12/24V. Típuscsaládok: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE és PULSE XL
Vezérlőkapcsoló 12/24 V BE/KI funkcióval és az egyes üzemmódok közötti váltással Az ARMAS Vezérlés BE/KI + VILLOGÁS egy egyszerű és megbízható eszköz világítási vagy...
Narancssárga fényű villogó, 18 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós konstrukció, egyszerű telepítés, több villogási mód választható opciója....
Pico LED figyelmeztető villogó – gyors és megbízható kockázatjelzés Amikor az út mellett, egy telephelyen vagy egy építkezésen dolgozik, a legnagyobb probléma gyakran az, hogy...
Narancssárga fényű villogó, 18 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, opcionális több villogási mód ...
Gumi tömítés PEGASUS LED villogó alá – Dőlésszög kiegyenlítésére Dőlt tetőre kell felszerelnie egy LED figyelmeztető villogót, de szeretné megőrizni annak vízszintes helyzetét?...
Narancssárga fényű villogó, 12 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, többféle villogási mód választható....
Hengeres villogó narancssárga fénnyel, 18 nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, választható többféle villogási mód....
V16 mágneses LED vészvillogó – Csúcskategóriás biztonság geolokációval Spanyolországhoz Ez a V16 mágneses LED vészvillogó a passzív biztonság forradalmi eleme, amely...
A villogó narancssárga színű és 3 féle figyelmeztető villanó funkcióval rendelkezik. 18 LED-del van felszerelve és 27W a fogyasztása. A villogó az ECE R65 és ECE R10 szabványok...
Narancssárga fényű villogó, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, többféle villogási mód választható....
A PICO narancssárga flexibilis villogó 3 figyelmeztető villanási funkcióval rendelkezik. 18 LED-del van felszerelve, és 27 W a fogyasztása. A villogó az ECE R65 és ECE R10...
A villogó 1 programmal és egy 7 méter hosszú spirálkábellel rendelkezik, amely szivargyújtó csatlakozóval végződik.
Professzionális LED villogó, amely ellenáll az ütéseknek, rázkódásoknak, valamint az alacsony és magas hőmérsékletnek. 3 méter hosszú kábellel rendelkezik.
Narancssárga fényű villogó, 12 darab nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, több villogási mód választható. Tápellátás...
Hasonló termékek
Narancssárga fényű villogó lámpa, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED diódával felszerelve, vékony kialakítással és kis mérettel. Kis méretének köszönhetően ideális járművek...
LED figyelmeztető stroboszkópok – miért nélkülözhetetlenek az Ön biztonságához az utakon? Útmentén dolgozik az autójával, túlméretes rakományt szállít, vagy csak traktorral...
Zábleskový maják s 6ti LED diodami má certifikaci ECE R10, ECE R65. Odolnost proti vodě IP67.
Zábleskové (strobo) světlo má certifikace ECE R10, ECE R65. Ochrana proti vlhkosti je IP65.
Stroboszkóp villogó narancssárga fénnyel, 12 darab energiatakarékos LED-del felszerelve, nagy fényerővel. A maxiPULSE redőny hátuljára vagy járművek oldalsó felületére...
A LED-es figyelmeztető lámpa ideális megoldás a közúti biztonság növelésére. 18 nagy teljesítményű, 18 W-os LED-et tartalmaz, és három villogási módot kínál. Az IP65...
Légy látható, amikor a leginkább számít – professzionális narancssárga figyelmeztető LED lámpa A közúti forgalom nem bocsátja meg a hibákat és a figyelmetlenséget. Akár...
Stroboszkóp villogó narancssárga fénnyel, 6 darab energiatakarékos LED-del felszerelve, nagy fényerővel, vékony kialakítással és kis mérettel. Kis méretének köszönhetően...
