Narancssárga LED Predator villogó tapadókorongokkal (332mm)
A LED villogó lámpa egy kiváló minőségű termék, amely megfelel az ECE R10 és R65 szabványoknak. 18 LED-del van felszerelve, amelyek fényes és tiszta fényt biztosítanak. A tapadókorongoknak köszönhetően a telepítés gyors és egyszerű. A lámpa 12/24V feszültséggel működik (személy- és tehergépkocsik). Az IP65 védettségi osztály garantálja a víz- és porállóságot.
A LED villogó lámpa egy kiváló minőségű termék, amely megfelel az ECE R10 és R65 szabványoknak. 18 LED-del van felszerelve, amelyek fényes és tiszta fényt biztosítanak. A tapadókorongoknak köszönhetően a telepítés gyors és egyszerű. A lámpa 12/24V feszültséggel működik (személy- és tehergépkocsik). Az IP65 védettségi osztály garantálja a víz- és porállóságot.
Termék méretei: 332x116x76mm
Tápkábel: 3,1 m szivargyújtó csatlakozóval
LED-ek száma: 18 db
Üzemi feszültség: 12/24V
Jóváhagyások, tanúsítványok: ECE R10, ECE R65, IP65
Anyag: Ház: AL. Búra: PC
Figyelmeztető villogó, csak gépjárművekben való használatra
A lámpa R10 (elektromágneses összeférhetőség) és R65 (közúti használatra jogosító) jóváhagyással rendelkezik.
A lámpa 12/24V-os rendszerrel rendelkező járművekhez készült
Szerelés: tapadókorongok
Villanások száma: 3 üzemmód
Fény színe: narancssárga
Fordított polaritás elleni védelem
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 5905358306512 |
| LED-ek száma :: | 18 |
| Funkciók :: | 3 villogási mód |
| Szerelés :: | rögzíthető üvegre (matricákkal) vagy tapadókoronggal az üvegre |
| Csatlakozás :: | tápkábel CL csatlakozóval |
| Feszültség :: | 12V-24V |
| Méretek :: | 332x116x76 |
| Teljesítményfelvétel :: | 1.5W |
| Kábelhossz a dugóval :: | 3.1m |
| Homologizáció :: | R10,R65 |
