PULSE-XL 12V, 12 LED, NARANCSSÁRGA
Villogó narancssárga fénnyel, 12 energiatakarékos LED-del felszerelve, nagy fényerővel, bevetési járművek szegélyfelületeire történő felszerelésre tervezve.
Használható önállóan vagy szinkronban különböző figyelmeztető rendszerekkel.
A készüléket az LCB/6 LED vezérlőegységen keresztül kell csatlakoztatni, akár 6 lámpa + a programváltós REM-02 vezérlőkapcsoló is beköthető.
Üzemi feszültség: 12V
Méretek: (H x Sz x M): 280 x 234 x 58 mm
Járműszegély-jelzőlámpa alumínium testtel, amely intenzív figyelmeztető fényt bocsát ki, alkalmas KÜLÖNBÖZŐ figyelmeztető rendszerekkel való összekapcsolásra.
Alkalmas: minden segély- és sürgősségi járműhöz.
Műszaki paraméterek:
- víz-, ütés-, UV- és zord környezeti feltételeknek rendkívül ellenálló szerkezet
- vékony alumínium test és ütésálló, hosszú élettartamú polikarbonát burkolat
- nagy hatékonyságú LED fényforrás minimális energiafogyasztással
- választható villogási módok
- A készülék működése az LCB/6 LED + REM-02 vezérlőegységen keresztül
- kézi fényerő-szabályozás funkció
- csavaros rögzítés a járműre
- üzemi feszültség 12 V
- 2 év garancia
A villogók homologizáltak és a legmagasabb minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.7 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| LED-ek száma: | 12 |
| Teljesítmény: | 3w |
| Szabványok: | ECE R10,R65 |
| IP védettség: | IP65 |
| Méretek: | 280X234X58mm |
| Üzemi hőmérséklet: | +40- -70°C |
| Csatlakozás: | Kábel |
| Rögzítés: | Csavarok |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Cím : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Képviselő e-mail címe : | info@odtahovevozy.eu |
Kapcsolódó termékek
Vezérlőegység ARMAS világítástechnikai termékekhez 12/24V. Típuscsaládok: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE és PULSE XL
Vezérlőkapcsoló 12/24 V BE/KI funkcióval és az egyes üzemmódok közötti váltással Az ARMAS Vezérlés BE/KI + VILLOGÁS egy egyszerű és megbízható eszköz világítási vagy...
Narancssárga fényű villogó, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, többféle villogási mód választható....
A villogó 1 programmal és egy 7 méter hosszú spirálkábellel rendelkezik, amely szivargyújtó csatlakozóval végződik.
Kompakt Vignal PEGASUS LED figyelmeztető villogó – 3 funkció (9W) Megbízható és helytakarékos megoldást keres járműve jelölésére? A professzionális, alacsony profilú Vignal...
A villogó narancssárga színű és 3 féle figyelmeztető villanó funkcióval rendelkezik. 18 LED-del van felszerelve és 27W a fogyasztása. A villogó az ECE R65 és ECE R10 szabványok...
Narancssárga fényű villogó, 12 darab nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, több villogási mód választható. Tápellátás...
Gumi tömítés PEGASUS LED villogó alá – Dőlésszög kiegyenlítésére Dőlt tetőre kell felszerelnie egy LED figyelmeztető villogót, de szeretné megőrizni annak vízszintes helyzetét?...
Narancssárga fényű villogó, 18 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, opcionális több villogási mód ...
Pico LED figyelmeztető villogó – gyors és megbízható kockázatjelzés Amikor az út mellett, egy telephelyen vagy egy építkezésen dolgozik, a legnagyobb probléma gyakran az, hogy...
Narancssárga fényű villogó, 18 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós konstrukció, egyszerű telepítés, több villogási mód választható opciója....
Hengeres villogó narancssárga fénnyel, 18 nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, választható többféle villogási mód....
Mobil mágneses LED villogó Vignal PEGASUS tapadókoronggal – 3 funkció (9W) Maximális rugalmasságot keres a karosszéria fúrása nélkül? A professzionális PEGASUS mágneses LED...
Professzionális LED villogó, amely ellenáll az ütéseknek, rázkódásoknak, valamint az alacsony és magas hőmérsékletnek. 3 méter hosszú kábellel rendelkezik.
Hasonló termékek
Stroboszkóp villogó narancssárga fénnyel, 12 darab energiatakarékos LED-del felszerelve, nagy fényerővel. A maxiPULSE redőny hátuljára vagy járművek oldalsó felületére...
Ez a villogó lámpa ECE R65, ECE R10 tanúsítvánnyal rendelkezik.
Zábleskový maják má certifikaci ECE R10, ECE R65. Ochrana před vlhkostí je IP67-
Zábleskový maják (predátor) je certifikovaný podle norem ECE R10, ECE R65.
A LED villogó lámpa egy kiváló minőségű termék, amely megfelel az ECE R10 és R65 szabványoknak. 18 LED-del van felszerelve, amelyek fényes és tiszta fényt biztosítanak. A...
Villogó narancssárga fénnyel, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve, bevetési járművek szegélyfelületeire történő felszerelésre tervezve. Használható önállóan...
LED figyelmeztető stroboszkópok – miért nélkülözhetetlenek az Ön biztonságához az utakon? Útmentén dolgozik az autójával, túlméretes rakományt szállít, vagy csak traktorral...
Véget ér a láthatatlan veszély – miért van szüksége járművének egy kisméretű, fehér 4x LED-es stroboszkóp lámpára A mai sűrű forgalomban és az átláthatatlan munkaterületeken...
