midiPULSE 24V, 6 LED, NARANCSSÁRGA
Narancssárga fényű villogó lámpa, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED diódával felszerelve, vékony kialakítással és kis mérettel.
Kis méretének köszönhetően ideális járművek ablakrészeire, rendszámtáblák oldalára vagy tükrök alá, illetve bárhová a külső részekre történő felszerelésre.
A készüléket az LCB/6 LED vezérlőegységgel kell összekötni, legfeljebb 6 lámpa + a REM-02 vezérlőkapcsoló programváltással csatlakoztatható.
Üzemi feszültség: 24V
Méretek: (H x Sz x M): 165 x 28 x 20 mm
Jármű szélét jelző figyelmeztető lámpa alumínium testtel, amely intenzív figyelmeztető fényt bocsát ki.
A midiPULSE használható önállóan, vagy szinkronban működhet számos más figyelmeztető rendszerrel.
Alkalmas: bármilyen típusú járműhöz
Műszaki paraméterek:
- víznek, ütésnek, UV-sugárzásnak és zord környezeti feltételeknek rendkívül ellenálló szerkezet
- vékony kialakítás kis mérettel, ütésálló, hosszú élettartamú polikarbonát borítással védve
- nagy hatékonyságú LED fényforrás minimális energiafogyasztással
- választható villogási módok
- A készülék működése az LCB/6 LED + REM-02 vezérlőegységgel
- kézi fényerő-szabályozás funkció
- csavaros rögzítés a járműre
- üzemi feszültség 24V
- 2 év garancia
A villogók homologizáltak és a legmagasabb minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 24V |
| Typ žárovky: | LED |
| LED-ek száma: | 6 |
| Feszültség: | 3W |
| Szabványok: | ECE R10,R65 |
| IP védettség: | IP65 |
| Méretek: | 165X28X20mm |
| Üzemi hőmérséklet: | +40- -70°C |
| Csatlakozás: | kábel |
| Rögzítés: | csavarok |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Cím : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Képviselő e-mail címe : | info@odtahovevozy.eu |
Kapcsolódó termékek
Vezérlőkapcsoló 12/24 V BE/KI funkcióval és az egyes üzemmódok közötti váltással Az ARMAS Vezérlés BE/KI + VILLOGÁS egy egyszerű és megbízható eszköz világítási vagy...
Vezérlőegység ARMAS világítástechnikai termékekhez 12/24V. Típuscsaládok: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE és PULSE XL
Mobil mágneses LED villogó Vignal PEGASUS tapadókoronggal – 3 funkció (9W) Maximális rugalmasságot keres a karosszéria fúrása nélkül? A professzionális PEGASUS mágneses LED...
Narancssárga fényű villogó, 12 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, többféle villogási mód választható....
V16 mágneses LED vészvillogó – Csúcskategóriás biztonság geolokációval Spanyolországhoz Ez a V16 mágneses LED vészvillogó a passzív biztonság forradalmi eleme, amely...
Narancssárga fényű villogó, 12 darab nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, több villogási mód választható. Tápellátás...
Narancssárga fényű villogó, 18 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, opcionális több villogási mód ...
Hengeres villogó narancssárga fénnyel, 18 nagy fényerejű, energiatakarékos LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, választható többféle villogási mód....
Narancssárga fényű villogó, 18 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós konstrukció, egyszerű telepítés, több villogási mód választható opciója....
A villogó 1 programmal és egy 7 méter hosszú spirálkábellel rendelkezik, amely szivargyújtó csatlakozóval végződik.
Narancssárga fényű villogó, 6 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve. Tartós szerkezet, egyszerű telepítés, többféle villogási mód választható....
Pico LED figyelmeztető villogó – gyors és megbízható kockázatjelzés Amikor az út mellett, egy telephelyen vagy egy építkezésen dolgozik, a legnagyobb probléma gyakran az, hogy...
Professzionális LED villogó, amely ellenáll az ütéseknek, rázkódásoknak, valamint az alacsony és magas hőmérsékletnek. 3 méter hosszú kábellel rendelkezik.
Kompakt Vignal PEGASUS LED figyelmeztető villogó – 3 funkció (9W) Megbízható és helytakarékos megoldást keres járműve jelölésére? A professzionális, alacsony profilú Vignal...
A PICO narancssárga flexibilis villogó 3 figyelmeztető villanási funkcióval rendelkezik. 18 LED-del van felszerelve, és 27 W a fogyasztása. A villogó az ECE R65 és ECE R10...
Hasonló termékek
Véget ér a láthatatlan veszély – miért van szüksége járművének egy kisméretű, fehér 4x LED-es stroboszkóp lámpára A mai sűrű forgalomban és az átláthatatlan munkaterületeken...
A LED-es figyelmeztető lámpa ideális megoldás a közúti biztonság növelésére. 18 nagy teljesítményű, 18 W-os LED-et tartalmaz, és három villogási módot kínál. Az IP65...
7 hüvelykes LED távolsági fényszóró kettős helyzetjelzővel, 60W A BLACK OFF ROAD sorozatból származó 60W-os, 7 hüvelykes LED távolsági fényszóró továbbfejlesztett funkcióival...
Zábleskový maják (predátor) je certifikovaný podle norem ECE R10, ECE R65.
LED figyelmeztető stroboszkópok – miért nélkülözhetetlenek az Ön biztonságához az utakon? Útmentén dolgozik az autójával, túlméretes rakományt szállít, vagy csak traktorral...
