Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675274 |
| Napětí: | 9-30V |
| Výkon: | 90 W |
| Počet LED diod: | 9 LED |
| Typ LED: | OSRAM |
| Svítivost: | 7200 LM |
| Barva světla: | 5700 K |
| Typ svělta: | rozpýlené |
| Krytí IP: | IP68/IP69K |
| Homologace: | E9, R10, CE |
| Životnost: | 50 000 h |
| Hluk: | CISPR25 Class 4 |
| Rozměry: | 115/125/91mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
EPIX5+ Work Strobe munkalámpa sor. Kényeztesse magát a legjobbal. Az Epix+ sorozat egyedi tervezésű, sportos megjelenésével tűnik ki a tömegből, amelyet a mai modern járművekhez...
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
Hasonló termékek
30x LED négyszögletes munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 30 LED-del és 3800 LM-mel rendelkezik. A feszültség 12 V/24 V. Vízállósága IP67, ami 1,5...
A négyszögletes LED lámpa funkciói: munkalámpa, szúrófény. A munkalámpa 9 LED-del rendelkezik, fényereje 1430 LM. A teljesítményfelvétel 24W. A munkalámpa az ECE R10 szabvány...
Nagy teljesítményű, négyzet alakú munkalámpa RF-interferencia nélkül, a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően. Nyomásálló mosással szemben, 5700K színhőmérséklettel....
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
