Munkalámpa állítható fényszínnel: 3000K, 4500K, 6000K, 60W, diffúz
Munkalámpa állítható fényszínnel
Ez a lámpa lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a színváltó funkciónak köszönhetően önállóan beállítsa a fényt az aktuális igényeknek megfelelően.
A lehetőségek a következők: Meleg fehér (3000K),Semleges fehér (4500K),Hideg fehér (6000K)
Ez a megoldás ideális a kényelmes munkavégzéshez mind nehéz időjárási körülmények között, mind változó környezetben. A lámpát úgy tervezték, hogy ne okozzon rádióinterferenciát a CISPR 25 szabvány szerinti 4. osztályú zajcsökkentésnek köszönhetően.
További jellemzők: Ellenáll a nagynyomású mosásnak,A Black sorozatba tartozik,3 év gyártói garancia
Munkalámpa állítható fényszínnel. A színváltó funkciónak köszönhetően a felhasználó önállóan beállíthatja a fényt az aktuális igényeinek megfelelően – a meleg fehértől (3000K), a semleges fehéren (4500K) át a hideg fehérig (6000K). Ez a megoldás kényelmes munkavégzést tesz lehetővé mind nehéz időjárási körülmények között, mind változó környezetben. A lámpa nem okoz rádióinterferenciát a CISPR 25 szabvány szerinti 4. osztályú zajcsökkentésnek köszönhetően. Ellenáll a nagynyomású mosásnak. A Black sorozatba tartozik, 3 év gyártói garanciával.
- munkavilágítás mezőgazdasági gépeken
- munkavilágítás építőipari gépeken
- kiegészítő világítás buszokhoz vagy teherautókhoz, világítás hajókhoz vagy jachtokhoz
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135670361 |
| Feszültség :: | 9-36V |
| Teljesítmény :: | 60W |
| Méretek: | 133/140/60 mm |
| IP-védettség: | IP68/69K |
| Fényerő: | 3000K: 5800 lm, 4500K: 9800 lm, 6000K: 6200 lm |
| LED-ek száma: | 6X |
| Fény színe: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Élettartam: | 50 000 óra |
| Zajcsökkentés: | CISPR25 Osztály 4 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40~+60 °C |
| Jóváhagyás: | E9, R10, CE |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Maximális láthatóság a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpával Ezt a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpát a legigényesebb körülményekre tervezték, ahol megbízható...
A 18xLED-es LED munkalámpa munkaszóró (szórt fény) funkcióval rendelkezik, és ellenáll a 15G RMS 24-2000HZ rezgéseknek. 18 LED-del és 2800 LM fényerővel rendelkezik....
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
A négyszögletes LED lámpa funkciói: munkalámpa, szúrófény. A munkalámpa 9 LED-del rendelkezik, fényereje 1430 LM. A teljesítményfelvétel 24W. A munkalámpa az ECE R10 szabvány...
Hasonló termékek
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
EPIX5+ Work Strobe munkalámpa sor. Kényeztesse magát a legjobbal. Az Epix+ sorozat egyedi tervezésű, sportos megjelenésével tűnik ki a tömegből, amelyet a mai modern járművekhez...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
