OSRAM 9LED 90W szögletes munkalámpa
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Különösen hajózásban, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók megvilágítására használják.A lámpa ellenáll a nagynyomású mosásnak, fényszíne 5700K.
Duo Black 3 év gyártói garanciával.
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Különösen hajózásban, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók megvilágítására használják.A lámpa ellenáll a nagynyomású mosásnak, fényszíne 5700K. A Black sorozat része, 3 év gyártói garanciával.
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675274 |
| Feszültség: | 9-30V |
| Teljesítmény: | 90 W |
| LED-ek száma: | 9 LED |
| LED típus: | OSRAM |
| Fényerő: | 7200 LM |
| Fény színe: | 5700 K |
| Fény típusa: | szórt |
| IP védelem: | IP68/IP69K |
| Homologizáció: | E9, R10, CE |
| Élettartam: | 50 000 h |
| Zaj: | CISPR25 Class 4 |
| Méretek: | 115/125/91mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Munkalámpa 12 CREE diódával, oldalsó narancssárga stroboszkópokkal.
Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Különösen hajózásban, építőipari és mezőgazdasági...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. A fényszóró minőségi kivitelezésének...
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
EPIX5+ Work Strobe munkalámpa sor. Kényeztesse magát a legjobbal. Az Epix+ sorozat egyedi tervezésű, sportos megjelenésével tűnik ki a tömegből, amelyet a mai modern járművekhez...
A WAS W229 munkalámpa kiváló minőségű anyagból készült, amelyet megnövelt törésállóság jellemez. A lámpa rendelkezik elektromágneses kompatibilitási jóváhagyással, ami azt...
Hasonló termékek
Négyszögletes 16x LED munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 16 LED-del rendelkezik és 2400 LM fényerőt biztosít. A feszültség 12 V/24 V.
Vékony LED munkalámpa 2 x narancssárga LED helyzetjelző csíkkal.
A LED „szórt fényű” munkalámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 4 LED diódát tartalmaz, fényereje 1000 LM. Fogyasztása 16W. A munkalámpa az ECE R10 szabvány szerint tanúsított....
30x LED négyszögletes munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 30 LED-del és 3800 LM-mel rendelkezik. A feszültség 12 V/24 V. Vízállósága IP67, ami 1,5...
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Felhasználása elsősorban a hajózásban, építőipari és...
Munkalámpa 10 LED diódával és 15 W teljesítménnyel. Fényárama 1500 lumen, és az ECE szabványok szerint tanúsított. A lámpa méretei 345x315x260 mm, súlya 500 g, beleértve a 20...
