OSRAM 1LED 10W szögletes munkalámpa
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Felhasználása elsősorban a hajózásban, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók világítására alkalmas. Nagynyomású mosásnak ellenáll, színhőmérséklet 5700K.
Duo Black 3 év gyártói garanciával.
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Felhasználása elsősorban a hajózásban, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók világítására alkalmas. Nagynyomású mosásnak ellenáll, színhőmérséklet 5700K. A Black sorozatba tartozik, 3 év gyártói garanciával. OSRAM diódák.Teljesítmény: 10 W.Fényáram: 800 Lm,Fényszín: 5700K (semleges fehér fény),Vízálló nagynyomású mosással szemben IP68/IP69K,Üzemi hőmérséklet: -40~+80 °C,Súly: 0,36 kg
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675427 |
| Feszültség: | 9-30V |
| Teljesítmény: | 10 W |
| LED-ek száma: | 1 LED |
| LED típus: | OSRAM |
| Fényerő: | 800 LM |
| Fényszín: | 5700 K |
| Hatótávolság: | akár 200 m |
| Fénytípus: | szórt |
| IP védettség: | IP68/IP69K |
| Homologizáció: | E9, R10, CE, ROHS |
| Élettartam: | 50 000 h |
| Zaj: | CISPR25 Class 4 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Munkalámpa 12 CREE diódával, oldalsó narancssárga stroboszkópokkal.
EPIX5+ Work Strobe munkalámpa sor. Kényeztesse magát a legjobbal. Az Epix+ sorozat egyedi tervezésű, sportos megjelenésével tűnik ki a tömegből, amelyet a mai modern járművekhez...
Hasonló termékek
Maximális láthatóság a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpával Ezt a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpát a legigényesebb körülményekre tervezték, ahol megbízható...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Nagy teljesítményű, négyzet alakú munkalámpa RF-interferencia nélkül, a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően. Nyomásálló mosással szemben, 5700K színhőmérséklettel....
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
Négyszögletes 16x LED munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 16 LED-del rendelkezik és 2400 LM fényerőt biztosít. A feszültség 12 V/24 V.
A 18xLED-es LED munkalámpa munkaszóró (szórt fény) funkcióval rendelkezik, és ellenáll a 15G RMS 24-2000HZ rezgéseknek. 18 LED-del és 2800 LM fényerővel rendelkezik....
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
