OSRAM 32LED 32W téglalap alakú munkalámpa
Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. A fényszóró minőségi kivitelezésének köszönhetően használható hajók vagy vitorlások, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók megvilágítására.Nyomásálló mosás, szín 5700K.
Duo Black 3 év gyártói garanciával.
Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. A fényszóró minőségi kivitelezésének köszönhetően használható hajók vagy vitorlások, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók megvilágítására.Nyomásálló mosás, szín 5700K. A Black sorozat része, 3 év gyártói garanciával.
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675427 |
| Feszültség: | 9-30V |
| Teljesítmény: | 32 W |
| LED-ek száma: | 32 LED |
| LED típus: | OSRAM |
| Fényerő: | 2560 LM |
| Fény színe: | 5700 K |
| Fény típusa: | szórt |
| IP védelem: | IP68/IP69K |
| Homologizáció: | E9, R10, CE, ROHS |
| Élettartam: | 50 000 h |
| Zaj: | CISPR25 Class 4 |
| Méretek: | 84.5/111/49.5mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Felhasználása elsősorban a hajózásban, építőipari és...
A 18xLED-es LED munkalámpa munkaszóró (szórt fény) funkcióval rendelkezik, és ellenáll a 15G RMS 24-2000HZ rezgéseknek. 18 LED-del és 2800 LM fényerővel rendelkezik....
Négyszögletes 16x LED munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 16 LED-del rendelkezik és 2400 LM fényerőt biztosít. A feszültség 12 V/24 V.
30x LED négyszögletes munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 30 LED-del és 3800 LM-mel rendelkezik. A feszültség 12 V/24 V. Vízállósága IP67, ami 1,5...
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa,...
Maximális láthatóság a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpával Ezt a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpát a legigényesebb körülményekre tervezték, ahol megbízható...
Nagy teljesítményű, négyzet alakú munkalámpa RF-interferencia nélkül, a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően. Nyomásálló mosással szemben, 5700K színhőmérséklettel....
Ez a termék a következő funkciókkal rendelkezik: munkalámpa, szórt fény. 8 LED-del és 1608 LM fényerővel rendelkezik. A fogyasztás 27 W. Ez a munkalámpa az ECE R10 szabvány...
Hasonló termékek
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
EPIX5+ Work Strobe munkalámpa sor. Kényeztesse magát a legjobbal. Az Epix+ sorozat egyedi tervezésű, sportos megjelenésével tűnik ki a tömegből, amelyet a mai modern járművekhez...
Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Különösen hajózásban, építőipari és mezőgazdasági...
Munkalámpa 12 CREE diódával, oldalsó narancssárga stroboszkópokkal.
A WAS W229 munkalámpa kiváló minőségű anyagból készült, amelyet megnövelt törésállóság jellemez. A lámpa rendelkezik elektromágneses kompatibilitási jóváhagyással, ami azt...
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
