Szögletes OSRAM munkalámpa 64LED 64 W
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 4. osztályú zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Különösen a hajózásban, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók világítására használják. A lámpa ellenáll a nagynyomású mosásnak, a fény színe 5700K.
Duo Black 3 év gyártói garanciával.
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 4. osztályú zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Különösen a hajózásban, építőipari és mezőgazdasági gépek, valamint buszok és teherautók világítására használják. A lámpa ellenáll a nagynyomású mosásnak, a fény színe 5700K. A Black sorozathoz tartozik 3 év gyártói garanciával.
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675052 |
| Feszültség: | 9-30V |
| Teljesítmény: | 64 W |
| LED-ek száma: | 64 LED |
| LED típus: | OSRAM |
| Fényerő: | 5120 LM |
| Fény színe: | 5700 K |
| Typ svělta: | szórt |
| IP védelem: | IP68/IP69K |
| Homologizáció: | E9, R10, CE, ROHS |
| Élettartam: | 50 000 h |
| Zajcsökkentés: | CISPR25 Class 4 |
| Méretek: | 108/108/56mm |
