Ovális munkalámpa, 8x LED
Az ovális munkalámpa 8 LED-del, 770 LM fényerővel és 19W fogyasztással rendelkezik. A lámpa az ECE R10 szabvány szerint tanúsított. A kábel hossza 0,4 m. Feszültség 12/24 V.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Az ovális LED munkalámpa alkalmas a munkaterület megvilágítására vagy különböző terepjárókban való használatra. A beszerelést szakműhelynek vagy szakszerviznek kell elvégeznie.
| Kategória: | Oválné |
|---|---|
| Súly: | 0.51 kg |
| EAN vonalkód: | 5901741304219 |
| LED-ek száma: | 8 |
| Fényerő: | 770 LM |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Teljesítmény: | 19 W |
| Feszültség: | 12 / 24 V |
| Rögzítés: | csavarok |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
