Ovális OSRAM munkalámpa 40 LED 40W szórt fényű
Kiváló minőségű ovális munkalámpa, amely a CISPR 25 4. osztályú zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. Minőségi kivitelezésének köszönhetően a lámpa alkalmas hajók vagy vitorlások megvilágítására, valamint építőipari és mezőgazdasági gépek, buszok és teherautók világítására.Ellenáll a nagynyomású mosásnak, színhőmérséklete 5700K. A Black sorozathoz tartozik, 3 év gyártói garanciával.
A legújabb OSRAM 4 LED technológia, ahol a lámpa minden lencséjében 4 LED található, ami nagyon erős fényt generál.
Teljes újdonságnak számít a méhsejt lencse, amely lehetővé teszi a fény még hatékonyabb, akár 80°-os szórását (a hagyományos szórt lencsék 60°-osak).
A 40W teljesítményű OSRAM munkalámpa egy nagyon robusztus alumínium házban van elhelyezve, amely teljesen vízálló.
Ha a legjobb világítást keresi, az OSRAM technológia joggal tartozik a TOP kategóriába.
Meghosszabbított garancia az OSRAM modellekre 3 évre!
| Kategória: | Oválné |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675083 |
| Feszültség: | 10-30V |
| Fényerő: | 3200LM |
| Fény színe: | 5700K |
| IP védelem: | IP68 |
| LED típus: | OSRAM |
| Diódák száma: | 40 |
| Élettartam: | 50 000Hodin |
| Zajcsökkentés: | CISPR25 Třída 4 |
| Teljesítményfelvétel: | 40W |
| Méretek: | 91/142,5/46,5mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
