Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Napájení: | 12/24V |
| Typ svělta: | LED |
| Homologace: | E20 |
| Zapojení: | Kabeláž |
| Krytí IP: | IP6K9K |
| Rozměr: | 44x133x16mm |
| Kompaktibilita: | EMC(nevyzařuje magnetické záření) |
| Svítivost: | 1750lm |
WAS W229
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Hasonló termékek
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
