Szintetikus kötél horoggal 12 mm 13,5T - 28 m
Szintetikus kötél, hossz 28m, max. szakítószilárdság: 13,5t, átmérő: 12mm;
kötél típusa: szintetikus Ecoline;
szín: kék; szemes horoggal; gyűszűvel
Szintetikus kötél 12 mm x 28 m, kék, cső alakú gyűszűvel és horoggal, MBL 13,5T
Szintetikus köteleink a legjobb minőségű anyagból készülnek. Ez egy nagyon magas molekulatömegű polietilén, amely maximális szilárdságot kínál minimális súly mellett :
* 13500 kg MBL (minimális szakítóerő)
* a kötél gyűszűvel és horoggal van ellátva
* a legmagasabb szilárdság-súly arány
* nagyon jó kopásállóság
* kiváló anyagfáradási ellenállás
* jó nyomásállóság
* alacsony nyúlási tulajdonságok
* korlátozott hőállóság (olvadáspont 150°C)
* maximális üzemi hőmérséklet 70°C
* szál sűrűsége 0,97: lebegő
A kötelek alacsony nyúlása nagyon előnyös olyan esetekben, ahol korlátozott a mozgástér, ahol a nyúlásból eredő bármilyen dinamikus erő nagyon veszélyes lehet, pl. vontatóknál és nehéz gépekkel felszerelt hajók kikötésénél.
A HMPE szálakból készült kötelek különösen ott ajánlottak, ahol fontos az alacsony súly és a könnyű kezelhetőség, valamint a vízi szállításnál a gyors és biztonságos kikötéshez és vontatáshoz.
A kínált szintetikus kötelek szövési technológiával készülnek - 10 szál (szabvány EN ISO 10325:2010 - T típus)
SZERKEZET - a kötél 10 elemből áll, amelyek közül 5 az óramutató járásával megegyező, 5 pedig azzal ellentétes irányban van összefonva. Ez megvédi a kötelet a csavarodástól, ami nagyon fontos előny a használat során. A kötél gyártásához egy speciális gépet használnak, amely 10 tekercs HMPE szintetikus szálat tartalmaz.
Szilárdságát tekintve összehasonlítható, egyes változatokban még erősebb is, mint az acélkötél. Kétségtelen előnye a súlya, rugalmassága és a vízen való lebegési képessége. A szintetikus szálak nagyon puhák, és a kötél kezelése során nem áll fenn sérülésveszély.
| Kategória: | Vontató és csörlő kötelek |
|---|---|
| Súly: | 3.8 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Kötél hossza: | 28m |
| Átmérő: | 12 mm |
| Szakítószilárdság: | 13,5t |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
