Szintetikus kötél horoggal 12 mm 13,5t
Szintetikus kötél, hossz 28m, max. szakítószilárdság: 13,5t, átmérő: 12mm;
kötél típusa: szintetikus
szín: Piros; szemes horoggal; gyűszűvel
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Szintetikus kötél 12 mm x 28 m, piros, cső alakú gyűszűvel és horoggal, MBL 13,5T
Szintetikus köteleink a legjobb minőségű anyagokból készülnek.
Ez egy nagyon magas molekulatömegű polietilén, amely maximális szilárdságot kínál minimális súly mellett:
* a legmagasabb szilárdság-súly arány
* nagyon jó kopásállóság
* kiváló anyagfáradási ellenállás
* jó nyomásállóság
* alacsony nyúlási tulajdonságok
* korlátozott hőállóság (olvadáspont 150°C)
* maximális üzemi hőmérséklet 70°C
* szál sűrűsége 0,97: lebegő
A kötelek alacsony nyúlása nagyon előnyös olyan esetekben, ahol korlátozott a mozgástér, ahol a nyúlásból eredő bármilyen dinamikus erő nagyon veszélyes lehet, pl. csörlőknél, vontatóknál és nehéz gépekkel felszerelt hajók kikötésénél.
A HMPE szálakból készült kötelek különösen ott ajánlottak, ahol fontos az alacsony súly és a könnyű kezelhetőség, valamint a vízi szállításnál a gyors és biztonságos kikötéshez és vontatáshoz.
A kínált szintetikus kötelek tizenkét szálas fonási technológiával készülnek - 12 szál
(szabvány EN ISO 10325:2010 - T típus)
(szabvány EN ISO 10325:2010 - T típus)
SZERKEZET - a kötél 12 elemből áll, amelyek közül 6 az óramutató járásával megegyező, 6 pedig azzal ellentétes irányban van összefonva. Ez megvédi a kötelet a csavarodástól, ami nagyon fontos előny a használat során. A kötél gyártásához egy speciális gépet használnak, amely 12 tekercs HMPE szintetikus szálat tartalmaz.
Szilárdságát tekintve összehasonlítható, egyes változatokban még erősebb is, mint az acélkötél. Kétségtelen előnye a súlya, rugalmassága és a vízen való lebegési képessége. A szintetikus szálak nagyon puhák, és a kötél kezelése során nem áll fenn sérülésveszély.
| Kategória: | Vontató és csörlő kötelek |
|---|---|
| Súly: | 3.55 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Kötél hossza: | 28m |
| Átmérő:: | 12 mm |
| Szakítószilárdság: | 13,5t |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
