Szintetikus kötél horoggal 12 mm 13T
Szintetikus kötél, hossz 28m, max. húzóerő: 13t, átmérő: 12mm;
Kötél típusa: szintetikus
Szín: Zöld; kampós szemmel; gyűszűvel
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Szilárdságában összehasonlítható, egyes változatokban még erősebb is, mint az acélkötél. Vitathatatlan előnye a súlya, rugalmassága és a vízen való lebegés képessége. A szintetikus szálak nagyon puhák, és a kötél kezelése során nincs sérülésveszély.
| Kategória: | Vontató és csörlő kötelek |
|---|---|
| Súly: | 4.2 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Kötélhossz: | 28m |
| Átmérő: | 12 mm |
| Húzóerő: | 13t |
Termékértékelés
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
1 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
| Gyártó : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
