Szintetikus kötél horoggal 6 mm 3,1T
Szintetikus kötél, hossz 15m, max. húzóerő: 3,1t, átmérő: 6mm;
Kötél típusa: szintetikus
Szín: Szürke; kampós szemmel; gyűszűvel
Szintetikus kötél 6 mm x 15 m, szürke gyűszűvel és horoggal, MBL 3.1T
Szintetikus köteleink a legjobb minőségű anyagokból készülnek.
Ez egy nagyon nagy molekulatömegű polietilén, amely maximális szilárdságot kínál minimális súly mellett:
* legmagasabb szilárdság-tömeg arány
* nagyon jó kopásállóság
* kiváló fáradtságállóság
* jó nyomószilárdság
* alacsony nyúlási tulajdonságok
* korlátozott hőállóság (olvadáspont 150°C)
* maximális tartós üzemi hőmérséklet 70°C
* szálsűrűség 0,97: lebegő
A kötelek alacsony nyúlása nagyon előnyös olyan esetekben, amikor korlátozott a mozgástér, ahol a nyújtás során keletkező bármilyen dinamikus erő nagyon veszélyes lehet, pl. csörlőknél, vontatóhajóknál és nehéz gépekkel felszerelt hajók kikötésénél.
A HMPE szálakból készült kötelek különösen ott ajánlottak, ahol fontos az alacsony súly és a könnyű kezelhetőség, valamint a vízi szállításnál a gyors és biztonságos kikötéshez és vontatáshoz.
Szilárdságában összehasonlítható, egyes változatokban még erősebb is, mint az acélkötél. Vitathatatlan előnye a súlya, rugalmassága és a vízen való lebegés képessége. A szintetikus szálak nagyon puhák, és a kötél kezelése során nincs sérülésveszély.
| Kategória: | Vontató és csörlő kötelek |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Kötélhossz: | 15 m |
| Átmérő: | 6 mm |
| Húzóerő: | 3,1t |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
