Lampa obrysowa LED, pozycyjna, narożna, lewa, 10-30 V
TT.12170L to lewa, narożna lampa obrysowa i pozycyjna LED, przeznaczona do użytku w maszynach rolniczych i budowlanych, przyczepach i naczepach. Dzięki połączeniu przedniego białego, bocznego pomarańczowego i tylnego czerwonego światła zapewnia doskonałą widoczność i bezpieczeństwo podczas pracy. Lampa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i osadzona w gumowej obudowie. Gwarancja producenta wynosi 3 lata.
Lampa obrysowa LED posiada 3 funkcje: światło obrysowe przednie białe, boczne pomarańczowe i tylne czerwone. Lampy mają kształt rogów / czułek na gumowym ramieniu dla samochodów ciężarowych.
Ramię jest elastyczne, dzięki czemu ugina się przy uderzeniu w przeszkodę, co zapobiega uszkodzeniom. Montaż jest prosty za pomocą dwóch otworów montażowych. Charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Idealna do samochodów ciężarowych, pojazdów pomocy drogowej, maszyn budowlanych itp.
| Kategoria: | Obrysová světla |
|---|---|
| Waga: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902135679425 |
| Napięcie: | 10-30 V |
| Moc: | 1,8 W |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Kolor światła: | biały, czerwony, pomarańczowy |
| Liczba diod LED: | 2 pomarańczowe, 2 białe, 2 czerwone diody LED |
| Typ diody LED: | SMD LED |
| Żywotność: | 50 000 h |
| Wymiary: | 177x135x50 mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
