Lampa obrysowa LED 180mm-ROG L+P zestaw 2szt.
Zestaw lamp obrysowych LED w gumowej obudowie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, lampy obrysowe nadają się do oświetlania naczep i przyczep pojazdów ciężarowych i osobowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Napięcie 12V-24V. Stopień ochrony IP67.
Zestaw narożnych lamp obrysowych LED w gumowej obudowie. Napięcie 12V-24V. Stopień ochrony IP67. Lampa posiada funkcje światła przedniego białego, bocznego pomarańczowego i tylnego czerwonego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, lampy obrysowe nadają się do oświetlania naczep i przyczep pojazdów ciężarowych i osobowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Wymiary: 180/125/35mm.
| Kategoria: | Obrysová světla |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904730462587 |
| Napięcie: | 12 /24 V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Pobór mocy: | 0.3W |
| Żywotność: | 3O 000godzin |
| Wymiary: | 180/125/35 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
